Služby

Služby

Logistické služby spojené s dodáváním OČKOVACÍCH LÁTEK a ZRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU (ZDRAVMAT) až do ORDINACÍ LÉKAŘŮ.

Odborný zástupce vyškolený na problematiku vakcín a zdravotnických materiálů Vám zajistí dovoz VAKCÍN a ZDRAMATU přímo do Vaší ordinace. Závoz je proveden vyškoleným týmem specialistů, kteří zavezou Vámi zvolené produkty přímo k Vám, do ordinací praktických lékařů, pediatrů i gynekologů.

Našimi přednostmi jsou RYCHLOST rozvozu po celé České republice

Rozvoz očkovacích látek zajišťujeme na území celé České republiky. Disponujeme 2ma certifikovanými distribučními sklady se schválenými prostorami pro uchovávání a distribuci termolabilních látek v koordinaci s dalšími 6 sklady, které pro naši činnost využíváme formou smlouvy.

SPOLEHLIVOST a ZODPOVĚDNOST v objednávání vakcín a zdravotnických prostředků

Operátorky pro telefonické objednávky jsou připravené vyřídit Vaše požadavky každý den od 7:00 do 19:00. Objednávku si můžete zadat i elektronickou formou přímo na našem e-shopu jehož přihlašovací údaje jsou v pravém horním rohu na úvodní stránce. Na našich stránkách či u našich operátorek se můžete informovat o aktuálních akcích na naše produkty.

ŠIROKÝ sortiment a skladové zásoby

V našich distribučních skladech disponujeme širokým spektrem zdravotnického materiálu a volně prodejných očkovacích látek.